TÜRKİYE SİGORTA “Bir olmanın” 1’nci yılını kutladı

Sigorta sektörünün en yeni oyuncularından Türkiye Sigorta, çalışanlarının katılımıyla genel müdürlük binasında hibrit olarak düzenlediği bir etkinlikle 1’inci yılını kutladı.

Sigorta sektörünün en yeni oyuncularından Türkiye Sigorta, çalışanlarının katılımıyla genel müdürlük binasında hibrit olarak düzenlediği bir etkinlikle 1’inci yılını kutladı. Bölge müdürlüklerinin online olarak katıldığı etkinlikte, Türkiye Sigorta Genel Müdürü Atilla Benli, “Türkiye için çalışmaya, üretmeye ve değer yaratmaya devam edeceğiz” mesajı verdi.

Türkiye Sigorta çalışanları, “Bir olmamızın 1. Yılını kutluyoruz” sloganıyla düzenlenen yıl dönümü kutlamasında bir araya geldi. Türkiye Sigorta’nın genel müdürlük binasında gerçekleşen kutlamaya, bölge müdürlükleri de online canlı yayın ile katıldı. Türkiye Sigorta Genel Müdürü Atilla Benli, Türkiye Sigorta’nın 1’inci yıldönümüne ilişkin sosyal medya hesabından yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Çok uzun bir yolculuğun ilk adımı”

“Türkiye Sigorta’nın birinci yaşını çok uzun bir yolculuğun ilk adımı olarak görüyorum. Bir ideal olarak başlayan Türkiye Sigorta’ya bugün her zamankinden daha fazla inanıyorum. Çünkü göz açıp kapayana kadar geçen bu bir yılda beraber yol aldığımız hayal ortaklarımızın, iş ortaklarımızın, çalışma arkadaşlarımızın emeğini gördüm. Adımızı aldığımız bu güzel ülkeye kattıklarımızı gördüm. Doğru ve iyilikten güç alan bir işin nasıl büyüyebileceğini gördüm. Türkiye Sigorta’nın birinci yaşını kutlarken bir olmanın güzelliği bir defa daha hissetim. İyi ki doğdun Türkiye Sigorta. İyi ki varsınız benim büyük ailem.”

 

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ

  0(507)354-5329