Güvencem Ankara’m EGM Mensuplarına Özel Ferdi Kaza Sigortası

Güvencem Ankara’m EGM Mensuplarına Özel Ferdi Kaza Sigortası

Dünya’nın bin türlü hali var, bana bir şey olmaz demeyin.  Güvencem Ankara’m EGM Mensupları Ferdi Kaza sigortası ile ani ve beklenmedik bir kaza veya deprem dahil doğal afetler nedeniyle vefatınızla;  en değerli varlığınız çocuklarınızı, ailenizi gelirsiz bırakmayın.

  • Ankara Sigorta; yokluğunuzda aylık 2.000 TL’nı sevdiklerinize 10 yıl boyunca enflasyon oranında artırarak her ay ödesin.

*Her yıl yapılacak ödemeler TÜFE oranında artırılacak olup, TÜFE oranı yıllık %10 ile sınırlı olacaktır.

  • Terör veya Motosiklet kazası sonucu vefat durumunda 50.000 TL toplu tazminat ödemesi de Emniyet Genel Müdürlüğü Mensuplarına özel olarak poliçeye dahil edilmiştir.

*Toplu tazminat ödemesine konu bu riskler, aylık tazminat ödeme hakkı doğurmamakta, ayrıca aylık tazminat ödemesine neden olmamaktadır.

Tüm bu riskler için poliçenizin yıllık primi 250 TL olup, poliçe prim ödemenizi kredi kartı ile vade farkı olmaksızın 6 eşit taksitle gerçekleştirebilirsiniz.

İsterseniz pandemi döneminde insanlık için büyük bir risk teşkil eden COVID-19 hastalığı nedeniyle Yoğun Bakım Yatış Teminatını da ilave olarak alabilirsiniz.  Ekstra masraflarınıza ve gelir kaybınıza destek olması amacıyla, harcama belgesine gerek olmadan 30 güne kadar tazminat ödeyen bu teminata;

  • Günlük 500 TL ödeme için yıllık 43 TL prim karşılığında,
  • Günlük 1.000 TL ödeme için ise yıllık 79 TL prim karşılığında

sahip olabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

Lütfen Bekleyiniz... Yükleniyor

Captcha

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ

  0(553)942-2961