Magdeburger Sigorta dan ayrıcalıklı kasko hizmeti

Magdeburger Sigorta, anlaşmalı MAG servislerde onarım imkanı sunan yeni ürünü KaskolaMAG’ı ve kaliteli hizmet imkanı sağlayan MAG Servis ağını müşterisiyle buluşturuyor.

 

 

Magdeburger Sigorta, anlaşmalı MAG servislerde onarım imkanı sunan yeni ürünü KaskolaMAG’ı ve kaliteli hizmet imkanı sağlayan MAG Servis ağını tanıttı.

Ürün kapsamında poliçe sahipleri onarım süresince ikame araç verilmesi, onarım sonrası vale hizmeti ve MAG Servis garantisi, servis sonrasında aracın genel durumunun kalite kontrolü, araç yıkama ile aracın iç ve dış temizliği ve mekanik bakım-onarımlarda servislerin sağladığı özel indirimler ile MAG Servis hizmet ağından yararlanabilecekler.

‘Müşteri odaklı yaklaşımı bir adım öteye taşıyoruz’

KaskolaMAG’ın sunduğu avantajları ve güvenceleri büyük bir heyecanla tanıtıyoruz diyen Magdeburger Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, “Bu ürünü, sürücülerimizin araç onarımlarında ve beklenmedik durumlarla karşılaştıklarında sağladığımız avantajlarla, yanlarında olduğumuzu ve güvenliklerini ön planda tuttuğumuzu hissetmeleri amacıyla özenle tasarladık. KaskolaMAG ile Magdeburger Sigorta’nın müşteri odaklı yaklaşımını bir adım öteye taşıyoruz. Sigortalılarımızın güvenliği ve memnuniyeti her zaman önceliğimizdir” dedi.

Ekstra servis avantajları

Magdeburger Sigorta’nın yüzde 30’a varan fiyat avantajlı yeni ürünü KaskolaMAG, araç onarımının MAG Servislerinde yapılması halinde hasarsızlık indiriminin korunması, aracın çalınması veya kullanılamayacak hale gelmesi durumunda sürücünün ulaşım masraflarının karşılanması ve MAG Servislerinde onarım süresince sağlanacak ikame araç hizmeti ile birçok ürün avantajı da sunuyor. 

 

 

 

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ

  0(553)942-2961