Koru Sigorta

Tarihçe

Koru Sigorta 10 yılı aşan sigortacılık deneyimi, sürdürülebilir büyüme hedefi ve müşteri odaklı yaklaşımıyla ülke genelinde 2.000’e yakın acente/broker satış kanalı ve 2.200’ün üzerinde hizmet noktası ile faaliyet göstermektedir.

Haziran 2016’da başlayan kooperatif yapısından anonim şirkete dönüş sürecini, Hazine Müsteşarlığı ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ve ilgili organlarının kontrolü ve denetimi altında, 5 Aralık 2017’de başarıyla tamamlanmıştır.

Bugün Koru Sigorta güçlü sermayesi, teknolojik alt yapısı, konusunda uzman kadrosu, özgün sigortacılık ürünleri, ilkeli, sorumlu ve çözüm odaklı yaklaşımıyla sektörün ve ülke ekonomisinin gelişimine katkı sağlama hedefiyle sigortacılık hizmeti sunmaktadır.

Vizyonumuz

Mutlu çalışanlara sahip; sürdürülebilirlik hedefleri ve hizmet kalitesi ile paydaşlarına güven veren; geliştirdiği ürün ve teknolojiler ile sektöründe fark yaratarak en çok tercih edilen sigorta şirketi olmak.

Misyonumuz

Müşteri odaklı hizmet anlayışı, farklı ihtiyaç ve beklentilere yönelik yüksek hızlı çözümleri ile tüm paydaşları için sürdürülebilir katma değer yaratarak tercih edilen bir sigorta şirketi olmak.

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ

  0(507)354-5329