Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası

Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası

'Görmenin, hissetmenin, tadına varmanın, huzur bulmanın, izlemenin, fark etmenin bir diğer adıdır yurt dışı seyahatleri.. Dünyanın her yerinde, yurt dışı seyahatiniz boyunca Ankara Sigorta ile güvende olmak ister misiniz?'

Yurt dışına yapacağınız seyahatler esnasında oluşabilecek kaza ya da ani rahatsızlanma sonucu ortaya çıkabilecek sağlık harcamalarınız, nakil işlemi, geri dönüş organizasyonu gibi birçok teminat, Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası ile güvence altında.

Sağlığınızı emanet ettiğiniz güvence, yolda olsanız bile, aklınıza gelebilecek tüm riskleri kapsamalı, hatta aklınıza gelmeyenleri de. Tıpkı Ankara Sigorta Seyahat sağlık Poliçelerinde olduğu gibi.

Yurt dışı seyahatlerinizde acil bir sağlık problemi ya da kaza yaşamanız durumunda, ayakta tedavi ve hastane tedavisi harcamalarınız Ankara Sigorta tarafından karşılanır. Bunların yanında ambulans hizmeti, daimi ikametgaha nakil, tıbbi danışmanlık gibi ihtiyacınız olacak daimi hizmetler de poliçe kapsamındadır.

Vefat halinde ise yurt içi nakil masraflarını karşılamak da Ankara Sigorta sorumluluğundadır.

  • Anlaşmalı Anlaşmasız kuruluş ya da hekim ayrıcalığı olmaksızın
  • ABD, Kanada, Japonya ve Türkiye hariç tüm dünya ya da Türkiye hariç tüm dünya

olmak üzere poliçenizi oluşturabilirsiniz.

Üstelik;

Nadiren yurt dışı seyahatine çıkıyorsanız, her seyahatinizde kisa süreli sigorta yaptırabilirsiniz.

Çok sık yurt dışı seyahatine çıkıyorsanız, bir yıllık süre boyunca her seyahatinizde güvence altında olabilirsiniz.


Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası (Inter Partner Assistance) seçenekleri:

  • Dar kapsamlı Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası
  • Geniş kapsamlı Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası

Yaş sınırı; 0-17 yaş arasındaki çocuklar, anne veya babalarının sigorta ettiren olması kaydıyla sigortalanabilir. 65 yaş ve üzeri kişiler sadece kaza ile ilgili durumlar için sigortalanabilir. 66-70 yaş arası kişiler %50, 71-75 yaş arası kişiler %100, 76-80 yaş arası kişiler %200 ek prim ödemek kaydı ile kaza durumlarına karşı kapsam altına alınır. 81 yaş ve üzeri kişiler, bu sigortanın kapsamı altında değildir.

Teminat kapsamında olan giderler, limit dahilinde %100 karşılanır. Poliçeler acentelerimiz tarafından sigortalı adayının müracaati anında tanzim edilerek adayın poliçesi verilir. Sağlık beyanı alınmaz ve risk değerlendirmesi yapılmaz. Primler peşin tahsil edilir.

 

Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası için fiyat talebinde bulunmak için +90 (507) 354 53 29'nolu telefonla iletişime geçebilir veyatta aşağıdaki formu doldurarak fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

TEKLİF AL

Lütfen Bekleyiniz... Yükleniyor

Seyahat Sigortası Teklif Al   


Captcha

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ

  0(507)354-5329