‘Ankara Sigorta, acente ve brokerleri ile büyüyor’

 

Ankara Sigorta, acente ve brokerlerden oluşan dağıtım kanalları ile büyümesini sürdürüyor.

Ankara Sigorta, acente ve brokerlerden oluşan dağıtım kanalları ile büyümesini sürdürüyor. Ekibi ile birlikte önemli başarılara imza atan Ankara Sigorta Dağıtım Kanalları ve Müşteri İlişkileri Yönetim Müdürü Ercüment Güvenç, şirket olarak en önemli amaçlarının sigortalıya en üst hizmeti sağlamak olduğunu söyledi. Haziran sonu itibariyle, 8 bölge ve kurumsal satış ağına ait acente ve broker sayısının 1288’e ulaştığını söyleyen Ercüment Güvenç, acenteleri ve brokerlerini yol arkadaşı olarak gördüklerine dikkat çekti.

 

Ankara Sigorta, müşteri ilişkileri yönetiminde de maksimum özveri ve hassasiyet ile çalışıyor” diyen Güvenç, “Gelen talepler ortalama 2-3 iş günü içinde cevaplanıp mağduriyetlerin giderilmesi konusunda hataya yer verilmiyor” dedi. Sigortalı memnuniyetinin önemini de vurgulayan Güvenç, sigortalının tüm süreçlerinde yanında olduklarını söyledi. Pandeminin de etkisi ile birlikte tüm dünyanın dijitalleşme sürecine girdiğini dile getiren Güvenç, Ankara Sigorta olarak acenteleri, brokerleri ve müşteri ile ilişkilerinde, reklam ve pazarlama alanında dijitalleşmeye ayak uydurduklarını belirtti.

 

85’inci yıla özel hazırlık

Öte yandan reklam ve pazarlama alanında da önemli gelişmeler içerisinde olan Ankara Sigorta, 4 Nisan Sokak Hayvanları Günü vesilesi ile önemli bir farkındalık projesine imza attı. HAYTAP ile işbirliği yaparak bir karavan ile sokakta vatandaşa mama dağıtan Ankara Sigorta çalışanları bu mamayı sokak hayvanları ile paylaşmalarını istedi. Bu farkındalık projesi ile çok olumlu dönüşler alan Ankara Sigorta, hız kesmeden 85. yıl çalışmalarına başladı. Bu noktada kurumsal kimliklerinde de yenilikçi değişiklikler yapan Ankara Sigorta, konuyla ilgili reklam filmlerini dijital mecralardan yayınlamaya hazırlanıyor.

 

 

 

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ

  0(507)354-5329