Türk Nippon Sigorta ürünlerinde yeniliklere kasko ile devam ediyor

 

Gülümseten Kasko paketinde yapacakları yeni eklemeler hakkında konuşan Türk Nippon Sigorta Genel Müdürü Dr. E. Baturalp Pamukçu, “Kasko ürünlerimize farklı düzenlemeler yaparak, daha fazla kişiye hitap etmeyi amaçladık. Kasko ürünümüzde müşteri ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılamayı hedefliyoruz” dedi.

Sunduğu yenilikçi ürünlerle müşteri ihtiyaçlarını ve memnuniyetini ön planda tutmayı amaçlayan Türk Nippon Sigorta, kasko ürününde yapacağı yenilikler ile yeni yıla giriyor. Mevcut kasko ürününde yer alan Geniş, Dar ve Gülümseten Kasko paketleri ile her gelir seviyesine hitap eden Türk Nippon Sigorta, Gülümseten Kasko paketine yeni eklemeler yaparak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı amaçlıyor.

‘FARKLARA GÖRE AVANTAJLAR SAĞLIYORUZ’

Kasko ürününde 2022 yılında da avantajlı hizmetler sunacaklarının altını çizen Türk Nippon Sigorta Genel Müdürü Dr. E. Baturalp Pamukçu Türk Nippon Sigorta olarak, 2021 yılında belirlediğimiz yıl sonu hedeflerimize ulaştık. 2022 yılında da avantajlı hizmet anlayışımız ve yapacağımız kampanyalar ile tüm ürünlerimizde olduğu gibi kasko ürünümüzde de müşteri ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılamayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

2022’DE KASKOYA TALEP ARTACAK

2022 yılı itibarıyla kasko ürününe olan talepte çeşitliliğin artacağını öngördüklerini ifade eden Dr. E. Baturalp Pamukçu; “Artmasını öngördüğümüz talepteki çeşitliliğe önceden hazırlıklı olmak adına kasko ürünlerimize farklı düzenlemeler yaparak, daha fazla kişiye hitap etmeyi amaçladık. Segmentlere ayırdığımız kasko ürününde teminatlar ve asistans hizmetleri değişkenlik gösterirken, fiyatlamada da üründeki farklara göre ekonomik avantajlar sağlıyoruz” dedi. Dr. E. Baturalp Pamukçu, Araç üretiminde baş gösteren chip krizi, buna bağı olarak yaşanan üretim sıkıntısı ve aynı zamanda birinci elde artan kur sebebi ile fiyat yükselişlerinin araç bedellerinde yüksek artışlara sebebiyet vermesi nedeni ile 2022 yılında kaskoya olan talebin artacağını öngördüklerini ifade etti.

MALİYET ARTIŞLARI PRİMLERE DE YANSIMALI

Dr. E. Baturalp Pamukçu, “Talep artışı sektörümüzün düşük penetrasyon oranı için faydalı olacaktır. Ancak artan fiyatlar sebebi ile yerine koyma maliyetleri de paralel olarak yükseleceğinden, kasko primlerinin de doğru orantılı bir biçimde aktüeryal çalışmalar sonucunda artırılması sektörü rahatlatacaktır” dedi.

 

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ

  0(507)354-5329