Yabancılar İçin Seyahat Sigortası

Quick IncomingSeyahat Sigortası Teminatları

Yurt dışından Türkiye' ye turistik ve ticari geziler için gelecek yabancıların Türkiye seyahatlerinde karşılaşabileceği acil sağlık problemleri teminat altında.

Turistik ve kısa süreli ticari vize başvuruları kapsamında yurt dışından Türkiye' ye seyahat edecek yabancı uyruklu kişilerin Türkiye'de yapacakları seyahatleri Quick Incoming Seyahat Sigortası ile teminat altında.

Yabancı misafirlerimizin Türkiye Seyahatlerinde acil sağlık problemi ya da herhangi bir kaza yaşaması durumunda, ayakta tedavi ve hastane harcamaları Quick Incoming Seyahat Sigortası tarafından karşılanır.

Bunların yanında Tıbbi Nakil Teminatı, Sigortalının Tıbbi Nedenlerle Geri Dönüş Teminatı gibi ihtiyacınız olacak hizmetler de poliçe kapsamındadır.

Vefat halinde cenaze nakil masrafları da Quick Incoming Seyahat Sigortası sorumluluğundadır.

Yaş sınırı; 0-70 yaş olup, küçükler anne veya babalarının sigorta ettiren olması kaydıyla sigortalanabilir. 71 yaş ve üzeri kişiler sigorta kapsamı dışındadır.

Teminatlar* Limitler
Tıbbi Tedavi 30.000 EUR
Tıbbi Nakil 30.000 EUR
Tedavi Sonrası İkametgaha Dönüş 30.000 EUR
Cenaze Nakli 30.000 EUR
Kayıp Bagajın Bulunup Ulaştırılması Bilgi ve Organizasyon
Acil Mesajların İletilmesi Sınırsız
Tıbbi Bilgi ve Danışma Bilgi ve Organizasyon
Seyahatin İptali Tur Bedeli ile Sınırlı
Acente İflas ve Taahhüdün Yerine Getirilmemesi*
(*) İsteğe bağlı teminat
Tur Bedeli ile Sınırlı

* Teminat kapsamı ve tutarlar hakkında detaylı bilgi için Quick Incoming Seyahat Sağlık Sigortası Teminat Açıklamaları ve Klozları dokümanını inceleyebilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

Lütfen Bekleyiniz... Yükleniyor

Captcha

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ

  0(507)354-5329