GRI Sigorta Genel Müdürlüğü’nde kütüphane açıldı

 

GRI Sigorta Genel Müdürlüğü’nde, şirket yönetimi ve çalışanlar tarafından bağışlanan kitaplarla açılan kütüphaneden, hem çalışanlar hem de acenteler ücretsiz yararlanabiliyor. 

Sigorta sektörünün yeni oyuncusu GRI Sigorta “Her Gününüzde Dost” sloganıyla yapılanmaya devam ediyor. Şirketin genel müdürlüğünde, şirket yönetimi ve çalışanlar tarafından bağışlanan kitaplarla oluşturulan, hem çalışanların hem de acentelerin ücretsiz yararlanabileceği “GRI Kütüphane” açıldı. 

GRI Sigorta’nın genel müdürlük binası tasarlanırken, personelin mesai saatleri dışında, öğle saatlerinde rahat bir şekilde yemeğini yiyebileceği; hoşça vakit geçirebileceği, birlikte sohbet edebileceği alanlar belirlenmişti. Bu alanlar zamanla  gerek oyun aletleri, gerekse dinlenme bölümleri ile geliştirildi. “GRIkütüphane” de genel müdürlük binasında hem personelin hem de acentelerin keyifle vakit geçirebilecekleri bir alan oldu. GRI Kütüphane, yeni bağışlanan kitaplarla her geçen gün artan eser sayısı ile kitapseverlerin hizmetinde… 

 

 

FOTOĞRAF GALERİSİ

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ

  0(507)354-5329