Koru Sigorta Tenis Turnuvası na Yoğun İlgi

Koru Sigorta, 15-21 Kasım tarihleri arasında Ataşehir Tenis Klubü’nde gerçekleşen tenis turnuvasının sponsorluğunu üstlenerek spora ve sporcuya olan desteğine bir yenisini daha ekledi.

 

 

10 yılı aşkın süredir sürdürülebilir büyüme hedefi ve müşteri odaklı yaklaşımıyla sigorta sektörüne yenilikçi ve özgün ürünler sunan Koru Sigorta, Türk sporuna ve sporcusuna olan desteğine bu kez tenis branşını da ekleyerek 15-21 Kasım tarihleri arasında Ataşehir Tenis Kulübü toprak kortlarında düzenlenen senior tenis turnuvasının sponsoru oldu.

Türkiye Tenis Federasyonu’nun denetimi ve gözetimi altında düzenlenen Koru Sigorta Tenis Turnuvası, 13 kategoride, 300’ün üzerinde sporcunun yoğun ilgisi ile gerçekleşti.

ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

Turnuva sonunda düzenlenen ödül törenine Koru Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Çiftcioğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdür A. Bülent Bora, Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı Ömer Toker, Strateji Geliştirme ve Planlama Başkanı Erdoğan Çiftcioğlu, Alternatif Ürünler Direktörü Ozan Emre Erol, Pazarlama Direktörü Murat Aydın ile yetkililer katıldı.

Ödül töreninde açılış konuşması yapan Erhan Çiftcioğlu, Koru Sigorta olarak toplumsal kalkınmada daha da önemli bir rol oynamak için çevresel projelere, spora ve sporcuya verdikleri desteğin artarak süreceğine dikkat çekerken, A. Bülent Bora ise Koru Sigorta Tenis Turnuvası’nın her sene daha da geliştirilmesi için ellerinden geleni yapacaklarını belirterek tüm katılımcılara teşekkür etti.

Ödül töreninde kupalarını alan finalistler ve katılımcılar, Ferdi Kaza Ekstra ürününün de sahibi oldu. 

 

Kaynak : Sigorta Haber

 

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ

  0(553)942-2961