Incoming Travel

Incoming Travel

'Yurt dışından Türkiye'ye gelen yabancı uyruklu misafirlerimizin seyahatlerinde karşılaşabileceği problemleri teminat altına almak ister misiniz ?'

 

Turistik vize başvuruları kapsamında yurt dışından Türkiye' ye seyahat edecek yabancı uyruklu kişilerin Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde yapacakları seyahatleri Incoming Travel Sigortası ile güvence altında.

Seyahatlerinizde acil bir sağlık problemi ya da kaza yaşamanız durumunda, ayakta tedavi ve hastane tedavisi harcamalarınız Ankara Sigorta tarafından karşılanır. Bunların yanında tıbbi nakil, Sigortalının Tıbbi Nedenlerle Nakli ve Seyahati, Bagaj Kaybı, Seyahatin İptali gibi ihtiyacınız olacak hizmetler de poliçe kapsamındadır.

Vefat halinde ise nakil masraflarını karşılamak da Ankara Sigorta sorumluluğundadır.

Yaş sınırı; 0-17 yaş arasındaki kişiler ancak anne veya babalarının sigorta ettiren olması kaydıyla sigortalanabilir.65 yaş ve üzeri kişiler ilgili poliçe teminatına tabii değildir, sigortalanamaz.

Teminat kapsamında olan giderler, limit dahilinde %100 karşılanır. Poliçeler acentelerimiz tarafından sigortalı adayının müracaati anında tanzim edilerek adayın poliçesi verilir. Sağlık beyanı alınmaz ve risk değerlendirmesi yapılmaz. Primler peşin tahsil edilir.

 

Incoming Travel Sigortası hakkında daha fazla bilgi için +90 (507) 354 53 29'nolu telefonla iletişime geçebilir veyatta aşağıda bulunan iletişim formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

Lütfen Bekleyiniz... Yükleniyor

Captcha

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ

  0(507)354-5329