Aveon Global, AGS Hizmet Noktaları İle 2024 e Damga Vurucak!

Aveon Global, sektördeki genç ve inovatif yaklaşımıyla bilinen bir şirket olarak, müşteri memnuniyetini artırmak amacıyla AGS hizmet noktalarını 1 Ocak itibarıyla hizmete açtı.

 

 

Aveon Global, sektördeki genç ve inovatif yaklaşımıyla bilinen bir şirket olarak, müşteri memnuniyetini artırmak amacıyla AGS hizmet noktalarını 1 Ocak itibarıyla hizmete açtı. Aveon Global Sigorta Genel Müdürü Kemal Gül, "Sürdürülebilir ve kalıcı bir hizmet memnuniyeti için AGS hizmet noktalarına yatırım yapmayı ve dijital dünya ile bütünleştirmeyi öncelikle hedefliyoruz. Şirketimiz oldukça kısa zamanda büyük işler başardı, AGS de bunlardan birisi" dedi.

Aveon Global Sigorta Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı A. Kerim Bağdaş ise, "Çok büyük emek vererek hizmete açacağımız AGS hizmet merkezlerimizi çok yakında tüm Türkiye’de göreceğinize eminim. Aveon Global olarak AGS ile 2024 yılına damga vuracağımıza inanıyoruz" şeklinde konuştu. Şirketin AGS hizmet noktaları, oto kaza branşındaki güçlü üretimiyle paralel olarak, hasar ve sonrası müşteri memnuniyetini odaklanarak tüm Türkiye'de 133 noktada hizmet vermeye başladı.

Teknolojik alt yapı ve müşteri deneyimine uygun CRM kullanımıyla dikkat çeken AGS hizmet noktalarının sayısının yıl sonuna kadar 250'ye çıkarılması hedefleniyor. Aveon Global Sigorta Genel Müdürü Kemal Gül, "AGS’lerin gerek nitelik ve gerekse hız ve güler yüzü ile sektörde adından sıkça söz ettiren bir çekim merkezi olacağına inanıyoruz" dedi.

Ayrıca, AGS hizmet noktalarının sunduğu avantajlardan bahsedilen yazıda, hasarsızlık indirimini koruma, orijinal parça değişimi, vale hizmeti, 2 yıl onarım garantisi ve 7/24 araç kabulü gibi özelliklerin vurgulandığı belirtilmiştir. AGS hizmet noktalarıyla ilgili daha fazla bilgi almak için www.aveonglobalsigorta.com adresindeki yardım merkezi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ

  0(553)942-2961