Altaş Yatırım ile GRI Sigorta Güçlerini Birleştirdi

 

Genel Müdürlüğü İzmir’de olan ilk anonim sigorta şirketi GRI Sigorta, Altaş Yatırım ile güçlerini birleştirdiğini duyurdu.

GRI Sigorta yönetim kurulu bir açıklamada bulunarak Altaş Yatırım ile yaptıkları ortaklığı duyurdu. Söz konusu açıklamada, “Bu iş birliği ile sektöre yeni ürünler kazandırmaya, acentelerimizin ve müşterilerimizin her gününde dostu olmaya daha emin ve sağlam adımlar ile devam edeceğiz.” ifadelerine yer verildi.

Tam açıklama şöyle: %100 yerli sermaye yapısı ile dikkat çekip geliştirdiği yenilikçi ürünler ve kısa sürede oluşturduğu güçlü ve geniş acente ağı ile adından söz ettiren GRI Sigorta, yeni ortaklık yapısı ile artık daha güçlü, daha yenilikçi ve daha vizyoner… Türkiye’nin önde gelen yatırım şirketlerinden olan ALTAŞ Yatırım ile ortaklık yaparak güçlerini birleştiren GRI Sigorta, sektöre yeni ürünler kazandırmaya, acentelerinin ve müşterilerinin her gününde dostu olmaya daha emin ve sağlam adımlar ile devam edecektir. Tüm paydaşlarımıza ve iş ortaklarımıza önemle duyururuz.

ALTAŞ Yatırım

ALTAŞ Yatırım, enerji, inşaat, madencilik, proje geliştirme, gayrimenkul yatırım, yurt dışı yatırım hizmetleri ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren bir şirketler topluluğu. 1997 yılından bu yana faaliyet alanları birbirini destekleyen grup şirketleri halini alan ALTAŞ Yatırım, Türkiye’de ve yurt dışında 350’nin üzerinde personel çalıştırıyor.

 

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ

  0(553)942-2961