Gençlere yılda 100 TL ye sağlık sigortası fırsatı

 

Allianz Türkiye, “TSS Gençlik Kampanyası” ile Tamamlayıcı Sağlık Sigortası konforunu gençlere uygun maliyet avantajı ile sunuyor. Kampanya kapsamında 18-25 yaş arasındaki gençler, 31 Ocak 2022 tarihine kadar yılda 100 TL’den başlayan fiyatlarla Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sahibi olabiliyor.

Allianz Türkiye Sağlık Sigortaları Genel Müdür Yardımcısı Okan Özdemir, gençlerde sigorta farkındalığını artırmanın ve onlarla bağ kurmanın öncelikleri arasında yer aldığını söyledi. Özdemir: “Sağlık bilinci ve sağlık sigortasının önemi konusundaki farkındalık giderek artıyor. ‘Sağlık’ en güçlü olduğumuz alanların başında geliyor ve bu branşta müşterilerimiz bizden, onları çok daha iyi tanımamızı, özel hizmetlerle onların her zaman yanında olmamızı bekliyor. Allianz olarak gençlerimizin de her daim yanındayız. Bu nedenle onlara, TSS ürünümüzden uygun maliyetlerle faydalanma imkânı sunuyoruz. Kampanya ile gençlerimiz yılda 100 TL’den başlayan fiyatlarla TSS’nin avantajlarından yararlanırken, ürünümüzün özelliği gereği limitsiz yatarak tedavi imkânına da kavuşacak.” diye konuştu.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, bütçe kısıtı nedeniyle özel sağlık sigortasına sahip olamayan ancak sağlık ihtiyaçlarını karşılamak için SGK anlaşmalı özel hastanelerden faydalanmak isteyenler için uygun bir ürün olması nedeniyle tercih ediliyor. Sektörün tamamlayıcı sağlık sigortası ürünüyle, daha önce sağlık sigortası ile tanışmamış yepyeni bir kitleye ulaştığına değinen Okan Özdemir, “Allianz olarak TSS ürününde anlaşmalı kurum ağımızı sürekli zenginleştiriyoruz. Tüm salgın hastalıkları da kapsayan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünümüz 2021’de de en popüler sağlık sigortası ürünü olmaya devam ediyor” dedi.

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ

  0(553)942-2961