Plus Yurt İçi Seyahat Kamp Sigortası

Plus Yurt İçi Seyahat Kamp Sigortası

Yurt İçi Seyahat Sigortası ile yapacak olduğunuz gerek iş gerekse gezi ve kamp amaçlı tüm seyahatleriniz boyunca teminat altında olun keyfinizi  kaçırabilecek pek çok aksiliğe karşı da kendilerini koruyorlar..Çünkü Plus Yurt içi  seyahat sağlık sigortasında bagajınızın kaybolmasından kaza veya hastalık durumlarına seyahatinizin iptalinden acentenizin hizmet kusurlarına kadar tüm riskler teminat altına alınıyor. Yaralanma ve sağlık problemlerinizde, tedavi masraflarınız poliçe teminat limitleri dâhilinde eksiksiz karşılanıyor.

Plus Yurt içi Seyahat Kamp Sigortasının Kapsamı;

  • 0-17 yas arasındaki çocuklar ebeveynlerinin sigorta ettiren olması kaydı ile sigortalanabilir.İlgili prim tutarları 0-65 yaş arası sigortalılar için geçerlidir.
  • 65-75 yaş arası kişiler %50 sürprim ile, 75-80 yaş arası kişiler %100 sürprim ile sigortalanır.81 yaş ve üzeri kişiler ilgili poliçe teminatına tabi değildir, sigortalanamaz.65 yaş ve üzeri kişiler sadece kaza sonucu oluşan giderler teminat kapsamına alınır, hastalık sonucu oluşan her türlü giderler istisna bırakılmıştır.
  • Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde ikamet eden T.C. vatandaşı ve yerleşik yabancı uyruklu sigortalıların T.C sınırları içerisindeki seyahatleri dâhilinde seyahat kamp sigortası kapsamındaki giderler karşilanır.

Teminatlar / Sigorta Teminat Limitleri

 

TEMİNATLAR

TEMİNAT LİMİTLERİ

Yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi

2.500 TL

Yaralanma veya hastalık nedeniyle sigortalının nakli (hava ambulansı hariç)

Teminat limiti ile sınırlı

Taburcu olduktan sonra Daimi İkametgâh’a nakil

Teminat limiti ile sınırlı

Vefat eden sigortalının Cenazesinin nakli

Teminat limiti ile sınırlı

Bagaj Kaybı veya Hasarı

500 TL

Seyahatin iptali

1000 TL

Seyahat Acentesinin İflası

Tur Bedeli ile Sınırlı / Max 1000 TL

Seyahat Acentesinden Kaynaklanan Hizmet Kusurları

Tur Bedeli ile Sınırlı / Max 1000 TL

Ferdi Kaza (Vefat ve Daimi Sakatlık)

10.000 TL

Terör Sonucu Yaralanma

15.000 TL

 

Plus Yurt İçi Seyahat Kamp Sigortası hakkında daha fazla bilgi için +90 (507) 354 53 29'nolu telefonla iletişime geçebilir veyatta aşağıda bulunan iletişim formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

Lütfen Bekleyiniz... Yükleniyor

Captcha

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ

  0(507)354-5329