Magdeburger Sigorta 5 Yıl İçerisinde ilk 10 u Hedefliyor

 

 

Magdeburger Sigorta, iş ortaklarıyla bir araya geldiği “Bölgeler Buluşması” dizisinin ilkine Bursa’dan başladı. Marmara Bölge acentelerinin katıldığı toplantıda, sektörün mevcut durumu ile Magdeburger Sigorta’nın geleceğe yönelik planları konuşuldu. 

Magdeburger Sigorta, iş ortaklarıyla bir araya geldiği “Bölgeler Buluşması”nın ilkini Bursa’da gerçekleştirdi. Marmara Bölge acentelerinin katıldığı toplantıda sektörün mevcut durumu ile Magdeburger Sigorta’nın geleceğe yönelik planları konuşuldu. “Bölgeler Buluşması” Antalya, Trabzon, Samsun, Konya, Kayseri, İstanbul, İzmir ve Adana illerinde düzenlenecek toplantılar ile devam edecek. 

MAG Servis ağı büyüyor 

Magdeburger Sigorta’nın “Bölgeler Buluşması” toplantısının öncesinde Bursa’da MAG Servis olarak hizmet verecek MUR-SER Otomotiv’in açılışı da Ceyhan Hancıoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirildi. Magdeburger Sigorta’nın Genişletilmiş Kasko veya KaskolaMAG ürününe sahip olan sigortalılar, MAG Servisi tercih ettiklerinde ayrıcalıklı hizmetlerin yanı sıra çeşitli indirim olanaklarından da yararlanabiliyor.

Magdeburger Sigorta, bu yenilikçi ürün ve hizmetlerle sigortalılarının ihtiyaçlarına daha etkin ve avantajlı çözümler sunmayı da hedeflerken sigortalı memnuniyetini her zaman en üst seviyede sürdürmeyi amaçlıyor. 

“Son dört ayda 670 yeni acente” 

Bursa’da “Sizin İçin Buradayız” mottosuyla düzenlenen toplantıda acente temsilcilerine konuşma yapan Magdeburger Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, Sigortalı memnuniyetini artırmanın ve hizmet kalitesini yükseltmenin öncelikli hedefleri olduğunun altını çizerek “Bu buluşmaları Bursa’nın ardından her bölgede gerçekleştirmeyi planlıyoruz. İş ortaklarımız ile ilk kez bir araya geldik. Onlarla doğrudan temas edip bilgi alışverişinde bulunmayı çok önemsiyoruz. Büyüme ve yenilikçi yaklaşım stratejimiz çerçevesinde 1.000 olan acente sayımızı son 4 ayda eklenen 670’e yakın yeni acente ile güçlendirdik. Hedefimiz 5 yıl içinde Türkiye’de ilk 10 sigorta firması içinde olmak” dedi.  

“Yol haritamızı birlikte belirleyeceğiz”

Tüm Magdeburger Sigorta acenteleriyle ortak bir sinerji yaratmaya önem verdiklerini söyleyen Hancıoğlu, “Bu ilk buluşma gelecek yol haritamızı belirlemek adına verimli oldu. Marmara Bölgesindeki tüm iş ortaklarımıza destekleri nedeniyle teşekkür ederim. Yakın dönem hedeflerimiz kapsamında müşteri odaklı yaklaşımımızı sürdürecek ve başarı çıtamızı en üst noktaya taşıyacağımıza inancım tam” şeklinde konuştu.

Yenilikçi ve avantajlı “KaskolaMAG”

Magdeburger Sigorta’nın Bursa’da düzenlediği “Bölgeler Buluşması”nda araç sahiplerinin hayatını kolaylaştıracak ve beklentilerini karşılayacak yeni 

KaskolaMAG” ürünü de tanıtıldı.  Diğer ürünlere göre yüzde 30’a varan avantajlı prim imkanı sunan KaskolaMAG, aracın çekilmesi ve kurtarılması, yol  yardım gibi birçok acil durum hizmetini de içeriyor. KaskolaMAG ürünü kapsamında MAG Servis’te yapılan tamirat işlemleri de Magdeburger Sigorta tarafından güvence altına alınıyor. 

Magdeburger Sigorta’nın yeni ürünü KaskolaMAG poliçesi sahipleri,  özel anlaşma yapılan 47 ildeki 55 MAG Servisinin kullanılması durumunda hasarın tutarına bakılmaksızın hasarsızlık indiriminin korunmasına da olanak veriyor. MAG Servis’te onarım gören araçlara, tamir süresi boyunca,  ikame araç sağlanırken araç teslimatının aynı şehirde olması durumunda vale hizmeti de sunuluyor.

 

 

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ

  0(507)354-5329