Aksigorta’dan acentelerine seyahat kampanyası

 

Aksigorta, Ekim-Aralık ayları arasında başarılı olan acentelerini büyük seyahat kampanyası ile ödüllendiriyor. Acenteler, belli kategorilerdeki başarı hedeflerini tamamlayarak Küba, Portekiz ya da yurt içi kültür turlarından birinin sahibi olma şansını yakalayacak.

Hayata geçirdiği hizmet ve uygulamalarla müşterilerinin yanı sıra çalışan ve acentelerinin de hayatını kolaylaştıran Sabancı Holding iştiraki Aksigorta, Türkiye genelindeki 3.000’i aşkın acentesine yönelik büyük seyahat kampanyasını hayata geçirdi. Düzenlenen kampanyaya göre; kasko, yangın ve diğer kategorilerdeki başarı hedeflerini tamamlayan Aksigortalı acenteler, Küba, Portekiz ya da yurt içi kültür turlarından birine katılma fırsatını elde edecekler.

Ekim-Aralık ayları arasında üç hedefi birden tamamlayan acentelerine 1 Başarı Rüzgarı’nı da hediye eden Aksigorta, toplamda 8 adet ve üzeri Başarı Rüzgârı elde eden acentelerine Küba, 7 Başarı Rüzgârı toplayan acentelerine Portekiz ve bu yıla özel olarak 6 adet Başarı Rüzgarı’na sahip acentelerine de yurt içi kültür turu hediye edecek. Pandemi nedeniyle yaşanabilecek seyahat iptallerinde ise muadil olabilecek destinasyonlara seyahat gerçekleştirilecek.

 

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ

  0(507)354-5329