Türk Nippon Sigorta dan acente dostu platform “TNS Kulüp”

Türk Nippon Sigorta tarafından 2020 yılında hayat geçirilen “TNS Kulüp” uygulaması sürekli gelişen özellikleri ile Türk Nippon Sigorta acenteleri için büyük kolaylık sağlıyor.

Türk Nippon Sigorta tarafından 2020 yılında hayat geçirilen “TNS Kulüp” uygulaması sürekli gelişen özellikleri ile Türk Nippon Sigorta acenteleri için büyük kolaylık sağlıyor. Tek ekranda tüm hedef gerçekleşme ve branş bazlı üretim dağılımlarını detaylarıyla görebilme, aktif kampanyalar ve bu kampanyalardaki durumları ile ilgili tüm bilgilere rahatlıkla ulaşabilecekleri çok fonksiyonlu ve kullanıcı dostu bir platform olan TNS Kulüp, 2022 yılında da farklı yeniliklerle acentelerin ihtiyaçlarına çözüm sağlayacak.

“TNS Kulüp’’ acente uygulaması hakkında bilgiler veren Genel Müdür Dr. E. Baturalp Pamukçu “Şirketimizin en önemli dağıtım kanalını acentelerimiz oluşturuyor. Büyüyen genç, dinamik bir sigorta şirketi olarak acentelerimize farklı ayrıcalıklar sunan TNS Kulüp’’ uygulamamız ile ilgili acentelerimizden çok iyi geri bildirimler alıyoruz “TNS Kulüp” platformunda verdiğimiz istatistiki bilgilerin yanında yeni yılla birlikte seyahat, sosyal yaşam, sağlık, eğlence gibi konularda acentelerimiz için birçok avantaj fırsatı da sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Acentelerine verdikleri hizmetin kalitesini giderek artırdıklarını ifade eden Dr. E. Baturalp Pamukçu; “Verdiğimiz hizmetin kalitesi bizim için her şeyden önemli. Şirket olarak, diğer şirket uygulamalarının dışında, acentelerimize karşı farklılıklar yaratan dinamik bir yapı içinde hizmet vermeye çalışıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz tüm teknolojik projelerle, aynı zamanda acentelerinin hayatını kolaylaştırmayı düzenlediğimiz kampanyalarla da acentelerimizin motivasyonunu artırarak ek kazanımlar sağlamalarını amaçlıyoruz” şeklinde konuştu.

 

Kaynak : Sigorta Life Dergisi

 

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ

  0(507)354-5329