Anadolu Sigorta dan Sevgililer Günü hediyesi

 

Anadolu Sigorta, Şubat ayında ilk defa Bireysel Sağlık Sigortası veya Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptıranlara Hepsiburada’dan 100 TL değerinde hediye çeki kazanma fırsatı sunuyor.

Anadolu Sigorta, Sevgililer Günü için müşterilerine özel seçenekler sunuyor. Sevgililer Günü kampanyası kapsamında Anadolu Sigorta’dan ilk kez Bireysel Sağlık Sigortası veya Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptıranlar, bütçelerine en uygun geniş teminatlı sağlık paketleriyle sevdiklerini güvence altına alırken Hepsiburada’dan 100 TL değerinde hediye çeki kazanma şansı yakalıyor.

Anadolu Sigorta’nın tüm satış kanalları ile birlikte dijital platformlarından da katılım sağlanabilecek kampanyası 28 Şubat tarihine kadar düzenlenecek bireysel poliçelerde geçerli olacak. Kampanya şartlarını sağlayan müşterilere Sağlığım Cepte uygulaması üzerinden iletişim izni vermeleri halinde 7-11 Mart 2022 tarihleri arasında SMS ile hediye çeki kodları iletilecek.

Uzmanlar 7/24 cepte

Sağlığım Cepte” mobil uygulaması ile sigortalılarına 7/24 Canlı ve Görüntülü Sağlık Danışmanlığı hizmeti veren Anadolu Sigorta, uygulama ile sigortalılara psikolog ve diyetisyenin yanı sıra pediatri ve dahiliye uzmanları da dahil olmak üzere doktorlarla online görüşme imkanı sunuyor.

Anadolu Sigorta’nın Sevgililer Günü kampanyasından yararlanmak isteyen sigortalı adayları kampanya ile ilgili detaylı bilgiye Anadolu Sigorta’nın web sitesinden ulaşabiliyor. https://www.anadolusigorta.com.tr/kampanyalar-firsatlar/sevgililer-gunu-hediyeniz-anadolu-sigortadan

 

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ

  0(507)354-5329