Maher Holding Quick Tower da

 

Maslak’taki adresinden Quick Tower ’a taşınan Maher Şirketler Grubu yeni binada tüm çalışanlarıyla bir araya geldi. 

Quick Tower ’a taşınan Maher Şirketler Grubu, geçtiğimiz cuma günü yeni yerlerinde tüm çalışanlarıyla bir araya geldi. 

Sektörün yıldızlarının şehrin yıldızına yani Quick Tower ’a taşındığını aktaran Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar, Maher grubuna dahil olan Quick sigorta, Corpus sigorta, Quick finansman, Qpay ve MHR gayrimenkul şirketlerinin Quick Tower’da hizmet vermeye başladığını belirtti. 

Bir avuç insanla başladıkları yolda 5 yıl gibi kısa bir sürede hem kendi binalarının sahibi hem de büyük bir ekibin parçası olmanın gurur verici olduğunu dile getiren Yaşar, “Bugün aynı zamanda arkadaşlarımıza yeni yıl terfilerini ve zamlarını açıkladık, zarflarını teslim ettik. Bizim heyecanlı olduğumuz bir gün. Yeni bir çalışma yılına başladık. Üstüne üstlük kendi yeni binamızda, yeni iş yerimizde, yeni terfilerle bazı iş arkadaşlarımız yeni iş hayatlarına başladılar. Bunların heyecanını bütün arkadaşlarımızla paylaşıyoruz.” dedi. 

 

 

İş yapış şeklimiz farklı

Yaşar, iş yapış biçimleri ve stratejilerinin farklı olduğuna değinerek “Bizde yönetici ağırlıklı bir yapı var ama aslında bizim unvanlarımız dışarıya karşı. Biz içeride hepimiz birer uzmanız. Dolayısıyla bu motto bizim için önemli. İşi yönetirken biz hem kendi sektörlerinde hem finans hem sigortacılık sektöründe hem de medya sektöründe uzun yıllarını vermiş deneyimli arkadaşlarımızla bir aradayız. Dolayısıyla biz işi yönetiyoruz burada. Burayı bir yönetim üssü, yönetim merkezi gibi düşünebilirsiniz. Gerçekten çok nitelikli bir çalışan yapımız var.” şeklinde konuştu. 

 

En önemli kaynağımız insan

Hem yeni taşındıkları hem de terfi eden arkadaşları adına çok heyecanlı olduklarını belirten Maher Yatırım Holding CEO’su Levent Uluçeçen, “Bizim en önemli kaynağımız insan. Hepimiz çok değerliyiz. Aldığımız terfileri de maaş zamlarını da hak ediyoruz. Onun için de çok mutluyuz. Bütün arkadaşlarımızın mutlu olması bizi de mutlu ediyor.” açıklamalarında bulundu.

 

 

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ

  0(553)942-2961