Remed Assistance CEO su Güven Aykaç: "Türkiye nin en geniş asistans hizmet yelpazesiyle müşterilerimize değer katıyoruz"

Remed Assistance, 30 yıla yaklaşan tecrübesiyle araç, konut, seyahat, sağlık asistans ürünlerinin yanı sıra, çalışan destek programı, etik uyum ve yönetim danışmanlığı hizmetleriyle Türkiye’nin en geniş asistans çözümleri yelpazesini sunuyor.

Müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da ileriye taşımak için çalışan Remed Assistance, iş süreçlerinin dijitalleşmesi ve mükemmelleşmesi adına çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Araç ve konut asistans branşlarında hizmet verdiği 22 sigorta şirketinin yanı sıra; otomotiv, telekomünikasyon, perakende, mobilyacılık gibi birbirinden farklı sektörler için de müşteri deneyimini merkeze alan projeler geliştiren Remed Assistance, 2021 yılını yüksek müşteri memnuniyeti ile tamamlamanın mutluluğunu yaşıyor.

Remed Assistance CEO’su Güven Aykaç, “Dijitalleşmeyi ve müşteri deneyimini merkeze alan çalışmalarımızla sektörde fark yaratıyoruz. Segmentler özelinde hazırladığımız yolculuk haritalarıyla, hem müşterilerimiz hem de onların müşterileri için temas noktalarını belirliyor ve müşteri memnuniyetini artıracak iyileştirmeler yapıyoruz.” dedi. Sigortalıların hayatlarını kolaylaştırmak ve hizmet süreçlerinin daha pratik hâle gelmesi için son teknolojilerden yararlandıklarını belirten Aykaç, “Türkiye’nin dijital asistans şirketi” olma yolunda emin adımlarla ilerlediklerinin altını çizdi.

Aykaç sözlerine şöyle devam etti: “Dijitalleşme yolculuğumuzun en önemli oyuncularından biri olan yapay zekâ tabanlı robotumuz Remy, başarısını Kasım 2021’de IDC “Future of Work” kategorisinde aldığı ödülle bir kez daha ispatladı. Dijitalleşme çalışmalarımızı, uçtan uca bütün süreçlerin takibini sağlayacak olan tedarikçi yönetim portalı projesiyle sürdürüyoruz. Amacımız bütün paydaşlarımızla el ele çalışarak hizmetlerimizi ve süreçleri mükemmelleştirmek ve bu sayede asistans sektörünü hep daha ileriye taşımak.”

 

Kaynak : Sigorta Life Dergisi

 

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ

  0(553)942-2961