Aveon Global Sigorta nın AGS Hizmet Noktalarıyla Yolculuğu: 2024 Hedef

Ocak 2024 tarihinde faaliyete geçen Aveon Global Sigorta'nın AGS hizmet noktaları, müşteri ve acente memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı amaçlamaktadır. Şirket, 2024 sonuna kadar hizmet noktalarını 133'ten 250'ye çıkarma hedefini belirlemiştir.

 

 

Ocak 2024 tarihinde faaliyete geçen Aveon Global Sigorta'nın AGS hizmet noktaları, müşteri ve acente memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı amaçlamaktadır. Şirket, 2024 sonuna kadar hizmet noktalarını 133'ten 250'ye çıkarma hedefini belirlemiştir.

Aveon Global Sigorta Teknik ve Hasar Genel Müdür Yardımcısı Oya Yıldız, Hasar Müdürü Turgay Özkan ve Lojistik Müdürü Erkan Kıraç, AGS projesinin mimarisine liderlik etmiş ve projenin detaylarına ilişkin açıklamalarda bulunmuşlardır.

Oya Yıldız, şirketin yenilikçi, teknolojik ve müşteri odaklı uygulamaları sürekli olarak geliştirdiğini ve acenteler aracılığıyla avantajlı ürünleri müşterilere sunduğunu belirtmiştir. Sigortalı ve sigorta şirketi arasında yüksek frekansta ve uyumlu bir hizmet sunmanın temel amaçlarından biri olduğunu vurgulayan Yıldız, kasko poliçelerinde sigortalıların beklentilerini uygun fiyat, geniş kapsam ve hızlı hasar süreci olarak sıralamıştır. AGS hizmet noktalarının, özellikle hasar anında müşteri memnuniyetini artırmak adına önemli bir rol oynadığını ifade etmiştir.

Turgay Özkan ise kasko poliçesinde hasar süreçlerinin hızlı ve sorunsuz yönetilmesinin müşteri ve acente memnuniyetini etkin bir şekilde sağlayacağını belirtmiştir. Gerçek hasar ekspertizlerinin yapılması, hasar süreçlerinin kısaltılması ve gereksiz parça değişiminin engellenmesi gibi konuların önemine vurgu yapmış ve AGS servislerinin bu açıdan önemli avantajlar sunacağını ifade etmiştir.

Erkan Kıraç ise Türkiye genelinde 133 AGS noktasının oluşturduğu "Aracımın Güvenli Servisi" hizmet ağının online takip ve hasar kontrolü, kaliteli onarım, kurumsal hizmet, hızlı operasyon ve etkin müşteri yönetimi ile şekillendiğini söylemiştir. Hedeflerinin yıl sonuna kadar hizmet noktalarını 250'ye çıkarmak olduğunu belirten Kıraç, %90'a yakın müşteri ve acente memnuniyetini hedeflediklerini ve bu başarıyı teknolojik alt yapı, eğitimli servisler ve şeffaf bilgi ile sağlamayı amaçladıklarını ifade etmiştir.

 

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ

  0(553)942-2961