Doğa Sigorta patili dostlarımızın yanında

 

Hava sıcaklığının düştüğü, yağışların arttığı yaklaşan kış ayları ile hem yiyecek bulmak hem de vücut ısılarını korumakta zorlanacak, patili dostlarımız için Doğa Sigorta harekete geçti. Sokakta, barınakta sıcak bir yuvadan uzak bizlere ihtiyaç duyarak yaşayan sayısız can için bir proje başlattı.

Yağmur, kar, rüzgar ve soğuk havalara dayanıklı olarak üretilen kedi yuvalarının ve olumsuz hava koşullarında yemek bulmakta zorlanan canlarımız için üretilen mama kaplarının, Bölge Müdürlükleri eşliğinde Türkiye’nin her yanına dağıtımını sağlayan Doğa Sigorta, aynı şehri, mahalleyi paylaştığımız dostlarımızın bizlere olan ihtiyacının farkındalığını her bireyde uyandırmayı amaçlıyor.

Doğa Sigorta Kurumsal İletişim Müdürü Seda Güler, #SevgiDoğasındaVar projesinin ülkenin dört bir yanından büyük bir gördüğünü aktardı, acentelerinden ve sosyal medya takipçilerinden gelen yoğun talep ve memnuniyet paylaşımlarından mutluluk duyduklarını belirtti.

Doğa Sigorta çalışanları ile başlattıkları Gönüllülük Projesinin, çalışanlar dışında da güçlü bir ilgi ve katılımla yaygınlaşan, ses ve fayda getiren bir sosyal sorumluluk projesine dönüştüğünü söyledi.

Aynı zamanda grup üniversiteleri İstanbul Ayvansaray Üniversitesi kampüsleri bahçelerinde de yaşayan sokak hayvanları için yuva ve mama konumlandırdıklarına değinen Seda Güler, üniversiteler açıldığında öğrencilerden de bu projede büyük destek göreceklerine inandıklarına dikkat çekti.

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ

  0(507)354-5329